FM 2019 Yüz Paketi Nasıl Yüklenir?

Football Manager 2019 oyununda da diğer serilerde olduğu gibi yüz paketi indirerek, oyuna dahil etme şansına sahipsiniz. FM 2019 yüz paketi nasıl kurulur, yüz paketi nereye atılır bilmeyenler için FM 19 yüz paketi detaylı anlatımını yapacağız.

Eğer yüz paketi dosyasına sahip değilseniz sitemizdeki “Yüz Paketleri” kategorisinden istediğiniz FM 2019 yüz paketini indirebilir aşağıdaki anlatımı uygulayarak FM 2019 kariyerinize yüz paketi yüklenmiş şekilde devam edebilirsiniz. Yüklediğiniz yüz paketi, logo paketi gibi eklentiler için yeni kariyer açmanıza gerek yok, eski kariyerinize de bu paketleri uygulayabilirsiniz.

Öncelikle indirdiğiniz .rar uzantılı dosyayı bir klasöre çıkartın. Bu klasörü,

Belgelerim > Sports Interactive > Football Manager 2019 > Graphics > Faces” klasörüne yapıştırın. (Faces klasörü yoksa siz oluşturunuz.)

Daha sonra “Yerel Disk (C) > Kullanıcılar > (Bilgisayarınızın Kullanıcı Adı) > AppData > Local > Sport Interactive > Football Manager 2019 > Caches” klasörünü siliniz ve oyuna giriş yapınız. (AppData klasörü gizli klasör olabilir, bu yüzden klasör seçeneklerinden ‘Gizli Klasörleri Göster’i seçiniz.)

Eğer “Caches” klasörünü bulup silemediyseniz, oyun içerisinden “Tercihler/Arayüz” bölümünden Geçici Dosyaları Temizleyin ve Temayı Yeniden Yükle`ye tıklayın.

One thought on “FM 2019 Yüz Paketi Nasıl Yüklenir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir