FM 2019 Yeni Özellikler #6 Resmi Bundesliga Lisansı

Football Manager 2019‘un yeni özellikleri resmi olarak tanıtılmadan önce Almanya BundesLiga ile ilgili gelişmeleri bu yazımızda sizlerle paylaşmıştık. (FM 2019 BundesLiga Lisansı)

On yıldan fazla bir süre sonra, tam lisanslı Bundesliga, ilk olarak Football Manager 2019’da ilk çıkışını yapıyor. Bu, FM 2019’da hem Bundesliga hem de Bundesliga 2’nin, kulüp logoları, formaları ve oyuncu yüzleri gibi eklentilerin lisanslı olarak oyunda olacağı anlamına geliyor.

FM-2019-Resmi-Bundesliga-Lisansı

Bundesliga-Orjinal-FM-2019

Bundesliga, dünya genelindeki genç yeteneklerle dolu bir ligin olması ve bu harikaları kariyeriniz boyunca küresel süperstarlara dönüştürme şansı vermesi nedeniyle Futbol Menajeri için ideal bir seçimdir. Daha önce Almanya’da hiç yönetmediyseniz, şimdi bunu yapmak için mükemmel zaman.

Leon-Bailey-FM-2019-Profile
Football Manager 2019 Leon Bailey Profile – Leverkusen

Son olarak, Bundesliga lisansının eklenmesi yanı sıra, FM19 bir günden itibaren tam bir Almanca dil çeviri özelliği. Bu, Almanca’ya çevrilmiş 2 milyondan fazla kelime ve kelime öbeği içerecek ve şu anda 19 yaşında olan oyun içi dil portföyümüzü genişletecek. Buna ek olarak, Futbol Yöneticisinin büyük küresel topluluğu tarafından bir araya getirilen daha parlak çeviriler de var. Steam Atölyesi’nden indirilebilir.

FM-2019-Benjamin-Pavard-Profile
Football Manager 2019 Benjamin Pavard Profile – Stuttgart

FM19, Bundesliga ile yaptığımız dört yıllık lisans sözleşmemizin ilk yılını imzaladı. Önümüzdeki yıllarda da başarılı bir ortaklık kurmayı umuyoruz ve tabii ki, bu sene de tam lisanslı Bundesliga’nın yönetiminden keyif almanızı umuyoruz.

Football-Manager-2019-Leon-Goretzka-Profile

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir