FM 2019 Yeni Özellikler #4 Yeni Menajer İndüksiyonu

Football Manager 2019, yöneticinin deneyiminin önemli yönleri hakkında derinlemesine tanıtımlar sunar. Temel olarak oyun içi eğitmenlere olan girişimler, yeni ve daha az tecrübeli oyuncuların farklı sorumluluklar ile kavramalarını sağlarken, aynı zamanda terbiyeli tapanların bile değer bulabileceği yeni bilgiler sağlar. Antrenman ve taktik departmanlarında yeni gelen özelliklerle Potansiyelinizi bir yönetici olarak en üst düzeye çıkarmak için seçenekler mevcut.

Oyuna başladığınızda daha iyi anlayabileceğiniz bu yenilikleri size bırakırken şimdi geçelim bu başlık altında inceleyiceğimiz diğer özelliklere.

Taktikler

FM-2019-Taktik-Sayfası  Yukarıda gördüğünüz yeni taktik ekranının bir bölümü. Yeni menajer indüksiyonu ile taktiklerde oyunculara aklınızdaki oyun anlayışını uygulatabilmek için size yardımcı olacak, planınızı oluşturacak seçenekleri gösteriyor. Football Manager 2019’da bir yönetici için mevcut olan çok çeşitli sorumluluklara ve özelliklere rağmen, taktikleri kavramak ve kendi oyun stilinizi oluşturmak, başarı için çok önemlidir. Sadece kazanan bir stil yaratmak değil, hataları tespit edebilmek ve orta-oyunu düzeltebilmeniz gerekir.

AntrenmanFM-19-Training

Antrenman indüksiyonu, size yöneticiye çok daha fazla sorumluluk veren yeni, daha derin bir eğitim özelliği sunar. Sonuçlar, modern futboldaki antrenman sahasında, hem topla hem de topsuz karmaşık sistemlere çok fazla vurgu yapılmak suretiyle yapılır. Modern yönetici, antrenman alanını kontrol etmeli, uygun gördüğü seansları ayarlamalıdır. FM 2019’daki antrenman indüksiyonu sadece bunu yapmanızı sağlar.

GözlemcilikFM-2019-Gözlemcilik-Ekranı

Gözlemcilik indüksiyonu, sistemden en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızı göstermek için keşif merkezi, oyuncu veritabanı ve gözlemci görevlerinden geçer. Sadece verimli bir scout sistemi ile, rakibinizden önce bir sonraki potansiyel yeteneği keşfedebilirsiniz. Pazarda sürekli başarı, yıl boyunca kadroyu geliştirmeye devam etmek için dünya çapında tutarlı bir gözlem yapılmasını gerektirir.

Sağlık Merkezi

FM-2019-Sağlık-Merkezi

İndüksiyon, sizi, sakatlık ve sakatlık riskini çevreleyen önemli bilgileri ileten merkeze genel bakış yoluyla götürür. Risk değerlendirmeleri, bir bireyin iş yükü bazında vaka bazında gerçekleştirilir, bu nedenle bu önemli aksaklıklardan kaçınmak için oyuncu kondisyonuna ve sakatlanma olasılığına dikkat edin. Kulübünüzün sağlık merkezine aşina olmak, bir yöneticinin kadrodan en iyi şekilde yararlanmasını sağlar ve indüksiyon bunu nasıl yapacağınızı öğrenmek için mükemmel bir yoldur.

Takım DinamikleriFM-2019-Takım-Dinamikleri

Takımınız dokunma çizgisini geçtiğinde saha dışı faktörleri takip etmek başarı için çok önemlidir. Dinamik, bir yöneticinin, soyunma odası atmosferini analiz ederek ve uyumla eşleşerek ekibin moralini görselleştirmesine izin verir. İndüksiyon, bu faktörlerin önemini, oyuncularınızı nasıl motive edeceğiniz konusunda tavsiyelerde bulunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir