FM 2019 Yeni Özellikler #1 Yeni Arayüz

Football Manager 2019 duyurulduğu ilk günden değişimin sinyallerini veriyordu. Bu sinyallerden en belirgini ise oyunun logosunun ve kapağının yaklaşık 14 yıl sonra değişmesini gösterebiliriz. Yeni gelen özelliklere baktığımızda FM 2019 ile önceki FM serileri arasındaki en belirgin fark, yenilenmiş kullanıcı arayüzdür. Deneyimli menajerler hemen hemen her ekrandaki farkı fark edeceklerdir. Yenilenen bu arayüz ile daha sade ve daha şık bir görünüme sahipler böylece aranılanlar her zamankinden daha kolay bir şekilde bulunacaktır.

Football Manager 2019’la gelen yenilikler ve yeni özellikler arasında en belirgin değişikliğin yaşandığı iki bölgede Taktik ve Antrenman modülünde gerçekleşti. Menajerler her ne kadar deneyimli olsa da yenilenen taktik ve antrenmanlarda onlarda biraz acemilik yaşayıp, bu konular üzerine çalışmak zorunda kalacaklar. Football Manager yapımcıları bu geliştirilen iki bölümün özellikle kullanıcılar tarafından çok fazla dile getirildiğini ve bunun dikkate alındığını belirtiyorlar.

Kalıplaşmış Football Manager arayüzünün ve logosunun yenilenlenmesi oyunun en önemli yeni özelliklerinden olmadığını söyleyen yapımcılar, asıl yeniliklerin “Taktik, Antrenman, Direktif” gibi bölümlerinde olduğunu belirtiyorlar.

İşte Football Manager 2019 Yeni Arayüzü

Footbaal-Manager-2019-Yeni-Özellikler-Arayüz  FM-2019-Yeni-Özellikler-Arayüz  Footbaal-Manager-2019-Yeni-Kadro-Ekranı  Footbaal-Manager-2019-Yeni-Anasayfa  Footbaal-Manager-2019-Yeni-Dinamikler  Footbaal-Manager-2019-Yeni-Taktik-Ekranı  Footbaal-Manager-2019-Yeni-Antrenman-Ekranı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir