FM 2016 Logo Paketi Nereye Atılır?

Football Manager 2016 ve diğer oyunlarında kulüplerin, şampiyonaların ve milli takımların logoları bulunmamaktadır. Oyuna bu logoları yükleyebilmeniz için oyunun geliştirici Sports Interactive ve yapımcısı Sega oyuna sonradan logo, yüz paketi, forma gibi grafik dosyalarını ekleyebilme şansı veriyor. Sizde FM 2016’da logoları yüklemek istiyor ancak logo dosyası nereye atılır, FM 2016’ya logo nasıl yüklenir bilmiyorsanız aşağıda anlatılanları takip ederek oyununuza indirdiğiniz logoları yükleyebilirsiniz. Logo paketi, forma paketi, yüz paketi gibi grafik dosyalarını yüklemek oyununuza hiçbir zarar vermez. Eğer indirdiğiniz bir logo paketi yoksa sitemizde bulunan logo paketlerinden istediğinizi indirebilirsiniz. FM 2016 Logo Paketleri

FM 2016 Logo Paketi Nasıl Kurulur? – Resimli Anlatım

Yukarıda vermiş olduğumuz linkten tamamı ücretsiz olan logo paketlerinden birini bilgisayarımıza indiriyoruz. İndirdiğimiz “rar” uzantılı “logos” isimli dosyaya sağ tıklayıp buraya çıkar diyoruz.

Çıkardığımız dosyayı ister kopyalayıp isterseniz de kesip;

Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2016\graphics

dosyasına girip oraya yapıştırıyoruz.

Yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra oyunumuzu açıyoruz (Oyun açıkken de bu işlemleri yapabilirsiniz). Oyunu açtıktan sonra sağ üst taraftan FM – Tercihler kısmına tıklıyoruz. Daha sonra açılan pencerenin sol üst tarafından Tercihler – Arayüz kısmına tıklıyoruz.

Alttaki “Tercihlerde yapılan değişikleri onayladıktan sonra temayı yenile” kısmına tik atıyoruz. Sağ alt taraftan “Temayı yeniden yükle” seçeneğine tıklıyoruz. Tema yeniden yüklendikten sonra “Onayla” diyip takımınıza ya da herhangi bir takıma baktığınızda orjinal logoların geldiğini göreceksiniz.

Bu işlemleri eksiz uygulamanıza rağmen olmadıysa geçici dosyaları temizle diyip tekrar temayı yeniden yükle kısmına tıklamalısınız. Eğer yine olmamışsa istediğiniz kulübün logosu, logo paketinde olmadığındandır. Farklı sorun alanlar yorum yazarak ya da iletişim bölümünden bizimle bilgi alışverişinde bulunabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir