FM 2016 Forma Paketi Nereye Atılır?

Football Manager 2016 oyununa kulüplerin ya da milli takımların güncel formalarını yüklemeniz mümkün. Peki indirdiğiniz FM 2016 forma paketi nasıl yüklenir biliyor musunuz? Bir çok kişinin forma paketlerini hevesle indirip yükleyememesi sonucu bu yazımızda sizlere detaylı olarak forma paketi nasıl yüklenir, forma paketi nereye atılır, forma paketi yüklendikten sonra oyun içerisinden ne yapılması gerekir onları anlatacağız.

Öncelikle eğer henüz bir forma paketi indirmemişseniz burada konumuza bakarak istediğiniz bir forma paketini indirebilirsiniz.

[mks_button size=”large” title=”FM 2016 Forma Paketleri” style=”squared” url=”https://www.fmyardim.com/kategori/grafik/forma-paketleri” target=”_blank” bg_color=”#dd3333″ txt_color=”#FFFFFF” icon=”” icon_type=””]

Eğer sizde bir forma paketi indirdiyseniz şimdi gelelim nasıl yapacağınızı anlatmaya;

FM 2016 Forma Paketi Yükleme

İndirdiğiniz forma paketi klasöre çıkararak Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2016\graphics\kits klasörüne atıınız. Eğer kits klasörü yoksa endişelenmenize gerek bu gayet normal. Yapmanız gereken yeni bir klasör oluşturarak ismini kits yapmanız yeterli.

Bu işlemleri yaptıktan sonra oyuna giriyoruz. Oyunu açtıktan sonra sağ üst taraftan FM – Tercihlerkısmına tıklıyoruz. Daha sonra açılan pencerenin sol üst tarafından Tercihler – Arayüz kısmına tıklıyoruz.

Alttaki “Tercihlerde yapılan değişikleri onayladıktan sonra temayı yenile” kısmına tik atıyoruz. Sağ alt taraftan “Temayı yeniden yükle” seçeneğine tıklıyoruz. Tema yeniden yüklendikten sonra “Onayla” diyip takımınıza ya da herhangi bir takıma baktığınızda orjinal logoların geldiğini göreceksiniz.

Bu işlemleri eksiz uygulamanıza rağmen olmadıysa geçici dosyaları temizle diyip tekrar temayı yeniden yükle kısmına tıklamalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir